Polkowice Dolne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
12 680 m2

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 12 680 m2 w Polkowicach Dolnych obręb 4.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest z przeznaczeniem przemysłowo-rzemieślniczym oraz obiekty obsługi publicznej, komunikacji samochodowej (stacja diagnostyczna), składy budowlane.

Również możliwość lokalizacji marketów, inwestycje przemysłowe, działalność produkcyjną, magazynową, składową, rzemieślniczą, logistyczną wraz z towarzyszącymi obiektami administracyjnymi, biurowymi, socjalnymi, w których dopuszcza się wydzielenie mieszkań funkcyjnych.

Nie ogranicza się wysokości obiektów.
W bliskiej odległości przyłącza wod-kan, gaz, prąd.

W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa – jednorodzinna, tereny rekreacyjne i użytki zielone. W niedalekiej odległości wielkopowierzchniowe zakłady produkcyjne Volkswagena, Sanden, CCC, Sitech, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna ( PPLSSE )


Zapraszamy na prezentacje Nieruchomości na nowo powstałym osiedlu w Polkowicach Dolnych.

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 2253

PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE http://domplus-nieruchomosci.pl

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług, Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny zieleni, Tereny obiektów i urządzeń infrastruktury inżynieryjnej, Tereny obiektów i urządzeń komunikacji
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Leszek Stupak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOM+BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOM+BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu