Mierzowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
298 000 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pokoi
2

Domplus Nieruchomości Lubin

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, poniemieckiego domu parterowego z zabudowaniami gospodarczymi na zadrzewionej, dużej działce w małej miejscowości Mierzwice, w gminie Prochowice.

NIERUCHOMOŚĆ:
Budynek znajduje się na ogrodzonej, obszernej działce o powierzchni około 3800 m2, która ozdobiona jest drzewami liściastymi, iglastymi oraz owocowymi. Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza, budynek o prostej architekturze z dachem dwuspadowym.

Powierzchnia domu wynosi około 120m2, na co składa się:
Parter - wiatrołap, łazienka, kuchnia, przedpokój, 2 osobne pokoje

Na działce znajduje budynek gospodarczy o pow. około 150m2 wymagający remontu, ale kryjący w sobie ogromny potencjał na przykład garaż.

Media: woda, prąd, kanalizacja grawitacyjna nowa, na posesji znajduje się studnia głębinowa wody pitnej.

Ofertę kierujemy do:
- miłośników wiejskiego i sielskiego życia niedaleko od miasta
- osób poszukujących domu z potencjałem i dużą działką
- inwestorów lubiących wyzwania i niestandardowe projekty

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Mierzwice Gmina Prochowice.

Więcej informacji:
Leszek Stupak
Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583
Tel: 722260356

 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: Stare
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Ogród: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska
 • Widok na: Pola, Podwórko, Inne budynki
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu