Osiek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
411 432 PLN
Powierzchnia
125,14 m2
Liczba pokoi
4

Mamy przyjemność zaprezentować państwu kompleks 9-segmentów szeregowych o nowoczesnej bryle i bardzo praktycznie zaprojektowanym wnętrzu-projekt indywidualny W miejscowości Osiek gmina Lubin.

Ogłoszenie dotyczy: segment środkowy na działce o pow. 313m2 (nr. działki 151/18)

Marzysz o przestrzeni i luksusie? Masz dość hałasu, zgiełku, zanieczyszczonego powietrza? To miejsce jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jest to kompleks 7-nowoczesny segmentów środkowych na działkach o pow. od 305 m2 do 428 m2 w zabudowie szeregowej o pow.125,14 m2 z garażem w bryle budynku na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Osiek gmina Lubin.

W sprzedaży również segment skrajny lewy działka o pow. 437 m2 ( nr. działki 151/17) cena 443 874 PLN

W sprzedaży również segment skrajny prawa działka o pow. 428 m2 ( nr. działki 151/25) cena 441 518 PLN

W sprzedaży również segmenty środkowe:

Działka o pow. 388 m2 (nr. działki 151/19) Prosimy o Kontakt

Działka o pow. 420 m2 (nr. działki 151/20) Prosimy o Kontakt

Działka o pow. 392 m2 (nr. działki 151/21) Prosimy o Kontakt

Działka o pow. 363 m2 (nr. działki 151/22) Prosimy o Kontakt

Działka o pow. 334 m2 (nr. działki 151/23) Prosimy o Kontakt

Działka o pow. 305 m2 (nr. działki 151/24) Prosimy o Kontakt


Nieruchomość ta to jasny i wygodny dom składający się: na parterze znajduje się garaż w bryle budynku, wiatrołap, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, łazienka z toaletą i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, przestronna łazienka z dużym oknem balkonowym, przedpokój, garderoba i 2-balkony.

Jego zaletą jest: nowoczesna, energooszczędna bryła. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze oraz własny ogród zapewnia komfort czteroosobowej rodzinie.

Do budowy domu wykorzystano materiały najwyższej jakości, ściany bloczek komórkowy (YTONG), więźba dachowa wiązarowa, dach pokryty dachówką ceramiczną.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA !!!!!
KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC.

Parter domu:

- wiatrołap powierzchnia 2,38 m2

- komunikacja o powierzchnia 6,56 m2

- kuchnia powierzchnia 7,65 m2

- salon powierzchnia 23,13 m2

- łazienka powierzchnia 3,64 m2

- kotłownia (gospodarcze) powierzchnia 3,25 m2

- garaż o powierzchni 16,49 m2

Razem: 63,19 m2

Piętro domu:

- komunikacja powierzchnia 6,15 m2

- pokój powierzchnia 11,84 m2

- pokój powierzchnia 14,35 m2

- pokój powierzchnia 12,95 m2

- garderoba o powierzchnia 4,45 m2

- łazienka powierzchnia 12,17 m2

Razem: 61,91 m2

Okolica cicha i spokojna, w niedalekiej odległości sklep Dino, z dala od miejskiego zgiełku dla osób ceniących spokój oraz bliskość natury.

Nieruchomości sprzedajemy w stanie surowym otwartym, z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz.

W ramach promocji-doradztwo i pomoc w wyborze ekipy do wykończenia do stanu deweloperskiego oraz doradztwo w zakresie projektu wnętrz.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej znajdujących się w miejscowości Osiek Gmina Lubin.

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

 • Materiał: Ytong
 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Liczba balkonów: 2
 • Typ balkonów: Klasyczny, Loggia
 • Liczba tarasów: 1
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Zabudowa niska, Sklep, Plac zabaw, Kościół, Przedszkole, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Widok na: Park/skwer, Panorama miasta, Pola, Podwórko, Las, Inne budynki
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze, Miejska na działce
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce, Miejska w drodze, Miejska

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu