Lubin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
112,33 m2
Liczba pokoi
5

DomPlus Nieruchomości Lubin.

Mamy przyjemność zaprezentować państwu Dom o pow. około 112,33 m2 zabudowie szeregowej na działce o pow. 300 m2 o nowoczesnej bryle i bardzo praktycznie zaprojektowanym wnętrzu-projekt indywidualny W miejscowości Małomice Osiedle Lubin.

Marzysz o przestrzeni i luksusie? Masz dość hałasu, zgiełku, zanieczyszczonego powietrza? To miejsce jest idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nieruchomość ta to jasny i wygodny dom składający się: na parterze znajduje się garaż w bryle budynku, wiatrołap, duży salon z otwartą kuchnią i toaletą.

Parter: wiatrołap, przedpokój, salon z aneksem kuchennym, WC, Garaż.

Piętro: trzy duże sypialnie, łazienka, garderoba oraz, poddasze użytkowe o pow. 24,64 m2 ( po podłodze 57 m2) możliwość adoptacji na przykład dodatkowego pokoju i łazienki.

Parter domu:
*Wiatrołap -3,25 m2
*Przedpokój - 9,2 m2
*WC - 1,68 m2
*Pokój z aneksem kuchennym - 27,13 m2
*Garaż 16,53 m2

Piętro domu:
*Sypialnia - 14,54 m2
*Garderoba - 2,70 m2
*Przedpokój 6,15 m2
*Łazienka - 6,56 m2
*Pokój - 12,10 m2
*Pokój - 12,10 m2

Poddasze użytkowe:
Dodatkowo pokój na poddaszu pokój - 24,64 m2 ( po podłodze 57 m2)

Przyłącza wod-kan, gaz, prąd 2024 rok.

MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE W LUBINIE 3-POKOJE.

Małomice dzielnica Lubina to okolica cicha i spokojna, z dala od miejskiego zgiełku dla osób ceniących spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w miejscowości Małomice Osiedle Lubin.

WIĘCEJ INFO.. 722260356

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 6
 • Długość działki (mb.): 53
 • Droga dojazdowa: Utwardzona

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu