Polkowice

Polkowice Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
328 000 PLN
Cena za m2
3 452,63 PLN
Powierzchnia
95 m2
Powierzchnia użytkowa
80,49 m2
Powierzchnia działki
156 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Segment skrajny
Rok budowy
2021
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Dostępne od
2022-01-05
Numer oferty
34/7101/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) stan surowy zamknięty o pow. około 94,47 m² z garażem w bryle budynku w Polkowicach Dolnych przy ul. Przemkowskiej (pomiędzy ul. Jaśminową a Gorczycową).

OSTATNI SEGMENT W SPRZEDAŻY

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!!!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC !!!!!!

Poszukujesz domu dla Siebie i Twojej rodziny to idealna oferta przestronny, oszczędny, nowoczesny i funkcjonalny dom idealny dla osób ceniących komfort i lokalizację.

Segment o Ciekawej i nowoczesnej architekturze (projekt indywidualny), zabudowa szeregowa nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą około 95 m² (użytkowej 80,49 m²), usytuowany na działce o pow. od około 156 m² z ogrodem. Domy podzielono na dwie strefy strefa dzienna: salon z aneksem kuchennym, toaletą, strefa nocna: trzy sypialnie, łazienka, garderoba, oraz strych jako pomieszczenie gospodarcze.

Do budowy domu wykorzystano wysokiej jakości materiałów, konstrukcja murowana (beton komórkowy Ytong), dach pokryty dachówka ceramiczną.

Okna PCV na profilu veka perfectline (pakiet 3 szybowy, okucia WINKHAUS, uchył regulowany 4-stopniowy) w kolorze antracyt z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi na parterze i pietrze, na parterze duże okna przesuwne, brama garażowa firmy Wisniowski z napędem elektrycznym, drzwi wejściowe budowlane.

Nieruchomości sprzedajemy w stanie surowym zamkniętym. W ramach promocji - doradztwo i pomoc w wyborze ekipy do wykończenia do stanu deweloperskiego oraz doradztwo w zakresie projektu wnętrz.

Przyłącza (gaz, prąd, wod-kan) w granicy działki.

FUNKCJONALNOŚĆ
***STREFA DZIENNA
* wiatrołap 3,95 m²
* toaleta 1,73 m²
* salon z aneksem kuchennym 21,57 m²
*** STREFA NOCNA
* schody 3,57 m²
* komunikacja 3,62 m²
* pokój 9,67 m²
* pokój 8,91 m²
* pokój 14,67 m²
* łazienka 4,47 m²

Każdy klient, który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.

Zapraszamy na prezentacje apartamentów na nowo powstałym osiedlu w Polkowicach Dolnych.

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 2253

PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE http://domplus-nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Ytong
 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Liczba tarasów: 1
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Działka narożna : Tak
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Odl. od centrum miasta [km]: 2
 • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Restauracja, Plac zabaw
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Inne budynki, Pola, Panorama miasta
 • Gaz: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska na działce
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.