Cisownik-Gajówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
138 000 PLN
Cena za m2
23,10 PLN
Powierzchnia działki
5 975 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
171
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo - ekologiczne, Szambo, Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2021-03-24
Numer oferty
23/7101/OGS

Opis nieruchomości

Marzysz o przestrzeni i luksusie? Masz dość hałasu, zgiełku, zanieczyszczonego powietrza? To miejsce jest dla Ciebie.

Na sprzedaż działka otoczona pięknymi lasami, położona w Konecko - Łopuszańsakim Obszarze Chronionego Krajobrazu, częściowo zalesiona (starodrzew) o pow. około 5 975 m2 w miejscowości Strażnica, obręb ewidencyjny Cisownik w gminie Smyków w województwie Świętokrzyskim.

W sąsiedztwie (ok 9 km) jezioro Sielpia z dwoma wyspami o powierzchni 57,41 ha, nad którym znajdują się ośrodki wypoczynkowe oraz przepiękna piaszczysta plaża.

Miasta w pobliżu : Końskie 20 km, Kielce ok 30 km, Łódź 120 km

Na wniosek właścicieli wyrażono zgodę na wyodrębnienie około 1400 m2 i przekształcenie części działki na budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego.

Do Nieruchomości prowadzi droga asfaltowa, w działce prąd i woda.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Strażnica, obręb ewidencyjny Cisownik w gminie Smyków.

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

GWARANCJA ZWROTU ZADATKU ?

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.