Lubin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Piętro
Parter

Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o pow. około 130 m2, położony w Lubinie przy ul. Józefa Piłsudskiego naprzeciwko sklepu Kaufland.

ZALETY LOKALU:

Usytuowany na parterze, nieruchomość bez barier architektonicznych, duże witryny okienne dobrze wyeksponowane na ulicę Józefa Piłsudskiego, oraz na ul. Sportową z osobnym wejściem. Wzdłuż ulicy rozpościera się pas komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem nieruchomości są miejsca parkingowe obok lokalu. Możliwość podziału lokalu na dwa odrębne lokale.

PRZEZNACZENIE:
- klinika medyczna - medycyna estetyczna
- salon fryzjerski
- Prestiżowe biura
- oddział bankowy
- lokal handlowy - sklep
- restauracja - Bar - Pub
- sklep firmowy

Każdy klient, który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.

Zapraszam na prezentację nieruchomości

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 2253

PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE http://domplus-nieruchomosci.pl

 • Monitoring: Tak
 • Alarm: Tak
 • Rolety: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Komunikacja: Autobus
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu