Lubin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
39,90 m2

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum osiedla Przylesie ul. Orla w Lubinie o pow. 39,90 m2 usytuowany na wysokim parterze z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

Nieruchomość składa się z sali sprzedaż, pomieszczenia socjalnego, oraz toalety. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy, posiada, klimatyzację, ogrzewanie miejskie, woda, prąd ,gaz duże witryny od strony ulicy.

Przeznaczenie lokalu pozwala na prowadzenie każdego rodzaj działalności gospodarczej, typu: salon kosmetyczny, fryzjerski, sklep, gastronomia, usługi, itp.

Czynsz miesięczny do spółdzielni 583 zł.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty Więcej info 722260356 lub 604081709

NOTA PRAWNA:
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu