Lubin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 800 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
Parter

Witam proponujemy na wynajem pomieszczenia magazynowo--biurowe i garaże w Lubinie przy ul. Rzeźniczej.

Wielofunkcyjny obiekt: magazyny, biura, garaże, oraz pomieszczenia które można „przystosować” na pokoje robotnicze z zapleczem socjalnym w których docelowo można pomieścić nawet do 38 osób.

Budynki znajdują się w wielkolokalowym obiekcie handlowo -magazynowym (duży ruch klientów) przy ul. Rzeźniczej około 300 metrów od trasy Wrocław — Zielona Góra.

Pomieszczenia magazynowo-garażowe, które pozwolą przechowywać praktycznie wszystko — idealnie nadaje się na przechowywanie różnego rodzaju dóbr / rzeczy /przedmiotów na czas remontu, przeprowadzki lub innej sytuacji, w której nie masz gdzie się podziać ze swoimi rzeczami.

Możliwość wynajęcia garażu na Kamper lub przyczepę kempingową, łódź motorową, jacht.

Możliwość elastycznej adaptacji:

Główne atuty nieruchomości:

- wielofunkcyjność,

- bezpośredni dojazd z drogi głównej przez bramę wjazdową,

- wybetonowany plac manewrowy,

- wszystkie media,

- instalacja elektryczna wymieniona,

Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń garażowych w budynkach, cena do uzgodnienia,

Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego z pomieszczeń na terenie nieruchomości,

Teren ogrodzony z wieloma miejscami parkingowymi z dostępem do drogi asfaltowej bez ograniczeń transportowych,

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty Więcej info 722260356 lub 604081709

NOTA PRAWNA:
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

  • Monitoring: Tak
  • Pow. magazynowa: 20
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.4
  • Typ ulicy/drogi: Główna

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu