Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
799 000 PLN
Powierzchnia
31,74 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
10

Na sprzedaż Apartament 31,74 m2 Warszawa dzielnica Wola

Jest to kompleks budynków „Bliska Wola Tower" to najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli obok której trudno przejść obojętnie.
Przedmiotem sprzedaży jest apartament inwestycyjny pełna własność, kompletnie wykończony usytuowany na 10 kondygnacji głównej wieży "B".
Nowoczesna architektura budynku, reprezentacyjne lobby, szybkobieżne windy, klimatyzacja oraz świetne skomunikowanie z śródmieściem, dopełniają potencjał lokalizacyjny.

Z przeszkolonego tarasu jawi się spektakularny widok na północno-wschodnią część Warszawy.

W części nadziemnej kompleksu liczne sklepy oraz punkty usługowe. W pobliżu zielony obszar parkowy, park: Powstańców Warszawy, Sowińskiego, Szymańskiego oraz park wodny Moczydło.

Znakomita komunikacja: przystanki autobusowe, tramwajowe, linia metra M2 - stacja Płocka, stacja kolei średnicowej – PKP Wola, bliskość Dworca Zachodniego. Wszystko to daje możliwość szybkiego dotarcia nie tylko do najciekawszych atrakcji stolicy. Łatwy i bliski dojazd do/z drogi ekspresowej S-8.

Jest także możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Apartament jest już zarejestrowany na portalu - Booking i świetnie się wynajmuje mieszkanie.

Mamy również w sprzedaży podobne apartamenty, usytuowane na 11 i 12 kondygnacji, także mogą być przedmiotem sprzedaży z miejscami postojowymi.

Cena Apartamentu to około 799 000 PLN (podana cena jest ceną brutto - możliwość odpisania 23% VAT, nabywca nie płaci PCC)

Zapraszamy na prezentację Apartamentu Warszawa dzielnica Wola.

Więcej informacji 722260356

  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu