Wrocław, Wrocław-Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
38,88 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

SUPER LOKALIZACJA Franklina Delano Roosevelta 2 pokoje w Kamienicy

DomPlus Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 3- piętrze w świetnej lokalizacji na Śródmieściu w okolicach Górki Słowiańskiej, bardzo dobra komunikacja w każdy rejon miasta, blisko tramwaj.

Stan mieszkania: bardzo dobry, nie wymaga nakładów finansowych

Mieszkanie o powierzchni około 38,88 m2 usytuowane w kamienicy na 3 piętrze. Całkowicie rozkładowe, osobna kuchnia, dwa oddzielne pokoje, łazienka z WC, przedpokój.

Wysokość sufitów w mieszkaniu 3,4 m

- ogrzewanie elektryczne

- nowe instalacja elektryka, wod-kan

- kuchnia z AGD

- okna od podwórka

Duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem oraz na wewnętrznym dziedzińcu.

Lokalizacja mieszkania jest doskonała - w sąsiedztwie znajdują się Wyspa Słodowa, plac Bema, Park Słowiański oraz uczelnie, co gwarantuje pełne obłożenie przez cały rok.

Zapraszamy na prezentacje mieszkania przy ulicy Franklina Delano Roosevelta we Wrocławiu.

Więcej inf. 722260356

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Biuro Obrotu Nieruchomościami Domplus Nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli poszczególnych lokali.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Panorama miasta
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu