Wrocław, Wrocław-Fabryczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
41,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 3-piętrze z windą o powierzchni 41,50 m2 położone przy ulicy Jeleniej, na Popowicach we Wrocławiu.

Najbliższe sąsiedztwo Park Popowicki i pobliskie centrum handlowe Magnolia - to znakomita lokalizacja, której nie trzeba reklamować. Ze względu na świetne połączenia komunikacyjne i bliskość centrum jest to idealne miejsce do ulokowania swojego kapitału.

Nieruchomość ma ogromny potencjał aranżacyjny.

W skład nieruchomości wchodzą:

- pokój dzienny 14,64 m2 - balkon o powierzchni 3,6 m² (loggia),

- sypialnia 11,50m2

- kuchnia z oknem 7,22 m2

- łazienka 2,58 m2

- WC 1,78 m2

- przedpokój 6,19 m2

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. 1,5 m2

OPIS
Nieruchomość położona na 3 piętrze ( w budynku z windą), dwustronne, bardzo dobrze doświetlone.

Składa się z 2 ustawnych pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, łazienki, WC, przedpokoju. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem.

Zadbana i czysta klatka schodowa, blok po remoncie elewacji, ocieplenia i dachu. Niewątpliwym atutem jest duża odległość od sąsiedniego bloku i atrakcyjny widok z okien i balkonu ( z jednej strony widok na zieleń i parking, z drugiej strony widok na teren rekreacyjny).

Na terenie wiele miejsc rekreacyjnych place zabaw, osiedlowa siłownia plenerowa, dla mieszkańców bloku parking osiedlowy pod blokiem, oraz liczne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy.

W obecnym stanie nieruchomość wymaga remontu.

LOKALIZACJA
Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Popowickiego i pobliskiej Magnolii. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe i galerie handlowe. Bardzo blisko przystanki tramwajowe i autobusowe, z których można dotrzeć, w każdą część miasta.

W pieszej odległości: , osiedlowe warzywniaki, liczne punkty usługowe na ulicy Legnickiej i Popowickiej, przychodnie lekarskie, punkty usługowe, targowisko na rogu ulicy Niedźwiedziej i Legnickiej ze świeżymi warzywami, owocami, pieczywem i lokalnymi produktami, większe markety ( min. Kaufland, Biedronka), centrum Handlowe Astra, Hala Orbita - basen i centrum sportowe na ulicy Wejherowskiej.

ZALETY
- dwa niezależne, ustawne pokoje
- możliwość modyfikacji obecnego układu
- ogrzewanie miejskie
- piwnica
- atrakcyjny widok na zieleń

Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości znajdującej się przy ul. Jeleniej Popowice we Wrocławiu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prowizja od kupującego 0%

Więcej Informacji 722260356

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Loggia
 • Winda: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1.2
 • Dostępne w okolicy: Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Hala sportowa, Gimnazjum, Przedszkole, Kościół, Przychodnia lekarska, Bank, Plac zabaw, Centrum handlowe, Fitness, Bazarek, Żłobek, Bar, Park, Sklep, Apteka, Szkoła, Komenda policji
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki, Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu