Lubin

ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
205 000 PLN
Cena za m2
4 361,70 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Do remontu
Czynsz administracyjny
388 PLN
Dostępne od
2022-10-18
Numer oferty
80/7101/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie na 1-piętrze przy ul. Adama Mickiewicza w Lubinie rozkładowe, dwustronne, składa się z: 3-pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica w bloku 4-piętrowym.


ATUTY:

doskonała lokalizacja- Osiedle Staszica,

dostępne od zaraz,

okna PCV,

budynek po termomodernizacji, po wymianie pionów,

wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem,

idealne dla rodziny z dziećmi,

słoneczne,

rozkładowe, dwustronne,

przytulne,

niskie koszty stałe- tylko 388 zł/mc+ media: prąd, gaz, woda,

W pobliżu place zabaw dużo zieleni przystanek autobusowy park, sklepy Dino, Polka , Biedronka, szkoła, przedszkole, żłobek.

Każdy klient, który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Adama Mickiewicz w Lubinie .

WIĘCEJ INFO.. 722260356

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

Parametry dodatkowe

 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Piwnica: Tak
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Bazarek, Fitnes, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Plac zabaw, Hala sportowa, Szkoła, Szpital, Apteka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Panorama miasta
 • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.