Lubin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
50,04 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 4-piętrze w bloku z windą o powierzchni 50,04 m2 położone przy ulicy Kruczej w Lubinie.

W skład nieruchomości wchodzą:

- pokój dzienny 20,70 m2 - balkon o powierzchni 5,26 m² (loggia),

- sypialnia 10,35 m2,

- kuchnia z oknem 7,50 m2,

- łazienka z wc 3,40 m2,

- przedpokój 8,30 m2,

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. 1,5 m2,

ZALETY
- dwa niezależne, ustawne pokoje
- możliwość modyfikacji obecnego układu
- ogrzewanie miejskie brak podzielników na grzejnikach
- piwnica
- atrakcyjny widok na zieleń
- mieszkanie posiada duży balkon typu (loggia).

Nieruchomość do własnej aranżacji. Okna PCV. Na podłodze płytki i panele, na ścianach tapety.

Doskonała lokalizacja nieruchomości na osiedlu Pzylesie przy ul. Kruczej, w niewielkiej odległości przystanki autobusowe bezpłatnej komunikacji miejskiej, las, 2 szkoły, sklep Biedronka, Dino, sklep Netto, kościół, liczne miejsca parkingowe, trasy rowerowe, boisko ze sztuczną nawierzchnią podświetlane, place zabaw.

Koszt czynszu miesięcznego do spółdzielni wynosi ok. 620 zł. Zawiera opłatę eksploatacyjną, fundusz remontowy, ogrzewanie miejskie, zaliczkę na wodę, opłata za windę, wywóz śmieci.

Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości znajdującej się przy ul. Kruczej w Lubinie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Więcej Informacji 722260356 oferta na wyłączność.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Loggia
 • Winda: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Kościół, Plac zabaw, Apteka, Bar, Szkoła, Park, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu