Lubin

ul. Cypriana Kamila Norwida

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
317 000 PLN
Cena za m2
5 254,43 PLN
Powierzchnia
60,33 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
410 PLN
Numer oferty
81/7101/OMS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. około 60,33 m2 mieszczącego się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Ustronie IV przy ul. Norwida w Lubinie.

Mieszkanie ze względu na wielkość i lokalizację jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort i lokalizacje.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
DOBRA LOKALIZACJA: spokojna okolica, jedno z najmłodszych osiedli mieszkaniowych w mieście, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety lekarskie, place zabaw, restauracje, pętla autobusowa, oraz szereg ścieżek rowerowych i rekreacyjnych.

FUNKCJONALNOŚĆ: słoneczne i rozkładowe mieszkanie, niezależna komunikacja wnętrz, przedpokój, salon z wyjściem na balkon, jasna kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka osobne WC.

STANDARD WYKOŃCZENIA mieszkanie po kapitalnym remoncie przeprowadzonym 2017 r. obejmujący: elektrykę, hydraulikę, gładzie na ścianach, podwieszane sufity z oświetleniem Led, podłogi w pokojach wyłożone panelami, w przedpokoju i kuchni na podłodze płytki ceramiczne, łazienka i osobne WC w płytkach wraz z armaturą, stolarka okienna PCV z roletami drzwi wejściowe wzmacniane; budynek po termomodernizacji.

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, kuchnia meble w zabudowie, sprzęt AGD.

W skład mieszkania wchodzą:
- ustawny przedpokój z pojemną szafą w zabudowie,
- jasna kuchnia,
- duży salon z balkonem,
- dwie sypialnie,
- łazienka,
- osobne WC.
- piwnica ok 7 m2

Zapraszamy na prezentacje mieszkania znajdującego się w Lubinie przy ul. Norwida.

WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 2253

Parametry dodatkowe

 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Piwnica: Tak
 • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Park, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Basen, Bank, Fitnes, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Apteka, Zabudowa niska, Bar, Kościół, Hala sportowa, Przychodnia lekarska
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska
 • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach: Północny zachód

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.