Wrocław, Wrocław-Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 180 000 PLN
Powierzchnia
73,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

DomPlus Nieruchomości polecamy na sprzedaż komfortowy apartament Galeria Italiana, ulica Więzienna, 50 metrów od płyty wrocławskiego rynku:

Apartament na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym z portiernią , 2 windami, wnętrza i korytarze wykończone z wykorzystaniem naturalnych materiałów (drewno afrykańskie, kamień naturalny).

Mieszkanie składa się z:

- przedpokoju : 5m2

- pokoju dziennego z otwartą kuchnia 34m2 z wyjściem na balkon

- sypialnia 1 -15m2

- sypialnia 2 -12m2 z wyjściem na drugi balkon

- łazienka 7,5m2

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w tym budynku dodatkowo płatne 80.000 zł

Na parterze lokale gastronomiczne. Mieszkanie usytuowane jest od podwórka z dala od zgiełku i wieczornego hałasu jednocześnie będąc w samym sercu Starego Miasta.

Nieruchomość jest dobrą lokatą kapitału ze względu na swoją lokalizację, standard wykończenia oraz możliwością parkowania.

Polecam dla inwestorów w celu najmu długoterminowego lub turystycznego, aktualnie wynajmowane na krótkie terminy.

Apartament idealny również do stałego mieszkania, dla klientów poszukujących wygodne lokum w centrum.

Opłaty eksploatacyjne około 900 zł/miesiąc : ogrzewanie, woda ciepła, części wspólne, wywóz śmieci.

Zapraszamy na prezentacje komfortowego apartamentu Galeria Italiana, ulica Więzienna, we Wrocławiu.

Więcej inf. 722260356

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Biuro Obrotu Nieruchomościami Domplus Nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli poszczególnych lokali.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu