Lubin

ul. Jana Kochanowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
578 210 PLN
Cena za m2
6 700 PLN
Powierzchnia
86,30 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2023-04-29
Numer oferty
76/7101/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż Apartament z własnym ogrodem 4-pokojowy na parterze o pow. ok. 86,30 w budynku 2-piętrowym przy ulicy Jana Kochanowskiego w Lubinie. Do mieszkania przynależy ogród ok. 70 m2 z bezpośrednim wyjściem z salonu.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!!!!!
KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC !!!!!!

Poszukujesz mieszkania dla Siebie i Twojej rodziny to idealna oferta przestronne, oszczędne, nowoczesne i funkcjonalne lokale idealne dla osób ceniących komfort i lokalizację.

Największą różnorodnością charakteryzują się najbardziej popularne mieszkania czteropokojowe. Znajdziemy w nich aneks kuchenny, strefę dzienną, jadalną, garderobę, trzy sypialnie, łazienka z osobną toaletą , duży ogród.

Inwestor planując projekty kierował się szukając najlepszej lokalizacji, stawiając na jakość zarówno na etapie projektowania, współpracując z dobrymi i cenionymi pracowniami architektonicznymi, jak również realizacji, wykorzystując materiały najwyższej jakości.

W lokalach zaprojektowano duże okna w kolorze antracytowym. Dzięki nim do wnętrza dociera duża ilość naturalnego światła, które nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale również powiększa je optycznie. Dla podniesienia komfortu mieszkańców okna lokalach zostały wzbogacone o wbudowane rolety zewnętrzne sterowane elektryczne w kolorze antracytowym.

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim i zagospodarowanym terenem.

W skład Apartamentu wchodzi:
+Przedsionek 3,79 m2
+Hol 5,37 m2
+Kuchnia 6,52 m2
+Salon 21,40 m2
+Toaleta 2,28 m2
+Przedpokój 8,59 m2
+Łazienka 6,13 m2
+Pokój 8,47 m2
+Pokój 13,47 m2
+Garderoba 2,06 m2
+Pokój 8,42 m2

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. BĘDZIE KAMERALNIE, KOMFORTOWO, WYGODNIE.

PLANOWANE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI I KWARTAŁ 2023r.

Klient który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu znajdującego się przy ul. Jana Kochanowskiego w Lubin.

Zdjęcia wnętrz stanowią wizualizację.

WIĘCEJ INFO.. 722260356

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.

Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22583

Parametry dodatkowe

 • Komórka: Tak
 • Ogród: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Szpital, Bank, Fitnes, Kort tenisowy, Hala sportowa, Restauracja, Przedszkole, Bazarek, Apteka, Przychodnia lekarska, Szkoła, Kościół, Gimnazjum, Uczelnia, Bar, Plac zabaw, Sklep
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Inne budynki, Panorama miasta
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.