Legnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
490 000 PLN
Powierzchnia
92,60 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 4 DUŻE POKOJE NA I PIĘTRZE W KAMIENICY PRZY UL. GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA DZIELNICA TARNINÓW W LEGNICY.

LOKALIZACJA CENTRUM MIASTA PRZESTRZENNE ROZKŁADOWE MIESZKANIE SUPER INWESTYCJA.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o pow. około 92,60 m2 z balkonem znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Doskonała lokalizacja pod inwestycję na biura lub wynajem, jak również do zamieszkania z rodziną.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja wod-kan i elektryczna. W nieruchomości w pokojach i przedpokoju na ścianach gładzie, tapety na podłogach parkiet, deska podłogowa.

Lokal ogrzewany jest własnym piecem gazowym.

Czynsz miesięczny do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 235 zł w tym wliczony jest fundusz remontowym.

Mieszkanie sprzedawane jest bez meblami widocznymi na zdjęciach. Niewątpliwym atutem tego mieszkanie jest jego przestronności i wysokość sufitów 3,60 cm oraz piękne zachowane ornamenty na sufitach.

Funkcjonalny układ pomieszczeń wprowadza naturalny podział:

* przedpokój o pow. okolo 6,00 m2

* salon o pow. około 30,00 m2

* I pokój o pow. około 20,00m2

* II pokój o pow.około 15,00 m2

* III pokój o pow. około 13,00 m2

* łazienka z wc o pow. około 8,00 m2

* piwnica przynależąca do mieszkania o pow. około 10,00 m2

Nieruchomość zlokalizowana jest w Centrum miasta w prestiżowej dzielnicy Tarninów przy ul. Generała Władysława Andersa, doskonałe położenie na mapie Legnicy, zapewnia szybkie i sprawne połączenie komunikacyjne ze wszystkim dzielnicami miasta, a dodatkowo oferuje pełne zaplecze infrastruktury handlowo-usługowej i rekreacyjne.

Warto również wspomnieć o zgodzie wspólnoty mieszkaniowej na prowadzenie działalności gospodarczej w tym lokalu.

MOŻLIWOŚĆ NAJMU LOKALU NA KANCELARIĘ PRAWNĄ , NOTARIALNĄ, BIURO RACHUNKOWE GABINET LEKARSKI, STOMATOLOGICZNY, CZYNSZ MIESIĘCZNY 2500 ZŁ PLUS OPŁATY STAŁE KAUCJA ZWROTNA 2500 ZŁ.

Polecam i zapraszam na spotkanie oraz prezentację mieszkania !!!

Każdy klient, który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.


WIĘCEJ INFO.. 722260356 lub 604081709

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI.Każdy klient, który dokona zakupu nieruchomości za pośrednictwem naszego biura i weźmie kredyt za naszym pośrednictwem otrzyma roczne ubezpieczenie nieruchomości mieszkaniowej od ognia i innych zdarzeń losowych.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 22583

PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE http://domplus-nieruchomosci.pl

 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Piwnica: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 0.1
 • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Park, Zabudowa niska, Apteka, Kościół, Plac zabaw, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Sklep, Żłobek
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Park/skwer, Panorama miasta, Podwórko, Inne budynki

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu