Lubin

ul. Żurawia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
6
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Dobry
Kaucja
2600
Dostępne od
2022-05-10
Numer oferty
9/7101/OMW

Opis nieruchomości

Proponujemy na wynajem wygodne dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze blok z windą o pow około 37 m2 przy ul. Żurawiej w Lubinie.

Na nieruchomość o powierzchni 37 m2 składają się:
- pokój dzienny
- pokój sypialny
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie częściowo wyposażone i umeblowane - Kuchnia i łazienka wyposażone.

Miesięczne opłaty z tytułu najmu 1300 zł + czynsz do spółdzielni 300 zł ( z wodą i ogrzewaniem) + prąd i śmieci.

Kaucja zabezpieczająca zwrotna 2600 zł

MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ PO PODPISANIU NAJMU OKAZJONALNEGO LUB INSTYTUCJONALNEGO PREFEROWANY NAJEM DŁUGOTERMINOWY.!!!!!

Każdy klient, który skorzysta z usług naszego biura otrzyma kartę rabatową w wysokości 10% rabatu na zakupy w sklepie BEL-POL.

Zapraszam serdecznie na prezentację !!!

WIĘCEJ INFO. 722260356

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 2253

PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE http://domplus-nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

 • Winda: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Internet: Tak
 • Telewizja kablowa: Tak
 • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Fitnes, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Sklep, Gimnazjum
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Panorama miasta, Podwórko

Mapa

Kontakt

DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C

Telefon:
722260356
E-mail:
biuro@domplus-nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest DOMPLUS BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI S.C z siedzibą przy BUDOWNICZYCH LGOM 59D, 59-300 LUBIN (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@domplus-nieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.